Showing 2,567     Search within results:     Popular Searches:
Rare 2 G Antique Mid 1800's Stoneware Crock Butter Churn Cobalt Blue Stinger YqzFine Superb Natzler Low Bowl Burnt Orange California Mid Century Modern PotteryL@@k Early Vintage Beswick Gloss Light Chestnut Arab Xayal Horse #1265 Stunning!Clarice Cliff Conical Jug - Nemesia Pattern1870s Whites Of Utica 2 Gallon Stoneware Crock W Blue Flamingo Bird DesignIsis Ceramics Oxford Art Pottery Studio Delft Flower Brick Deborah Sears PaintedStunning Art Deco Crown Devon Small Twin Vases Immaculate!19thc Antique Hamilton & Jones Old Pa Stoneware Cobalt Pottery Storage CrockRare Zuni Pueblo Deer Pottery Pot Circa 1900 - One Of Many Artifacts ListedBeswick Pottery Huntsman On Bay Brown Gloss Horse Model 1501 Fox Hunting Superb Large Chinese Porcelain Tile Plaque + Frame 19th C. Quality!Walter Keeler Salt Glazed Leaning Vase. Blue British Studio CeramicsRed Wing ½ Gallon Whiskey Stoneware Jug, Miners Home, Wallace Idaho Ca 191019c Remmey Philadelphia/baltimore Stoneware Batter Milk Pan Bowl Cobalt Blue YqzRarest Vintage 1960' Bitossi Wax/puzzle Aldo Londi Vase Italian Pottery Fat LavaLarge Slipware Jar. Winchcombe, Michael Cardew, Obrien, Wenford Bridge LinkClarice Cliff Art Deco Fantasque Pastel Autumn Plate Truly StunningClarice Cliff Bizarre Aurea Jug Clarice Cliff Bizarre Honolulu Pepper Arts & Clay Grueby Matte Green Vase W/ Yellow Buds Original Paper Label WheatleyRoth Keramik Vintage 70s German Space Age Modernist Fat Lava Yellow 311 Vase Rosenthal Porcelain - Whippet Or Greyhound Dog - Slight Damage But Rare!Moorcroft Magnificent Twin Handled Piece - Western Isles By Sian Leeper. Vintagerose Cabat American Studio Ultramarine Blue Feelie VaseCortland 2 Gallon Stoneware Jug With 4 Bright Cobalt Blue Flowers Excellent Cond Art Deco Carlton Ware Colourful Immaculate Vase! Mint!Solid Authentic Mississippian Pottery Vessel From Fulton Co, IllinoisMotawi Art Tile Limp On A Limb 6" X 6" Charley Harper Mid-century ModernAntique Cantagalli Italian Maiolica Pottery Plate C.1880Clarice Cliff Fantasque Pastel Melons Sugar SifterL@@k Stunning Rare Now Vintage Beswick Rocking Horse Horse Gambolling Foal #996Roth Keramik Vintage 70s German Space Age Modernist Fat Lava Orange Guitar VaseStunning Art Deco Crown Devon Small Vibrantly Coloured Vase Immaculate!Clarice Cliff Bizarre Winsome Apple Preserve Stunning Carlton Ware Art Deco Lustre Jug Must SeeRookwood Blue Elephant Bookend Xxviii #2797Massive Antique Majolica Palissy Jose A Cunha Caldas Rainha Portugal Dish C19thStoneware Jug, 2 Gal. Whites Binghamton,1849-66, Cobalt, Floral Motif Exc. Cond.L@@k Stunning Rare Vintage Beswick Rocking Horse Horse Foal Facing Left #997Martin Brother S Sunflower Vase 1882Clarice Cliff Blue Japan Large Biarritz Plate C.1933Art Nouveau Vienna Austria Amphora Vase Of Beauty In Gossamer Dress Antique Signed Moorcroft Florian Ware Spill VaseBarbara Cass Modernist Studio Pottery Vase. Arden Pottery 1960's Stoneware19thc Minghetti Italian Art Maiolica Majolica Madonna & Child Pottery StatueCute Amalia Lisa Larson Gustavsberg SwedenAmerican Studio Vivika & Otto Heino Ceramic VesselAntique Liverpool Delft Potterty Puzzle Jug Circa 1770 FaienceClarice Cliff Large Bonjour Banded TeapotMoorcroft Minature Vase,clematis Pattern On A Blue Ground Circa 1935,Very Pretty Clarice Cliff Autumn Crocus Jug Must SeeVintage Clarice Cliff Water Lilly VaseSchafer & Vater 2 Sided Man In The Moon FlaskAntique 19thc Stoneware A.p. Donaghho, Parkersburg, W. Va, Wax Sealer Crock 8"1930s Art Deco Grays Pottery Floral Plate Gilt Ground Pattern A4171 Sam TalbotKreutz Keramik Vintage Retro 70s German Modern Space Age Fat Lava Yellow VaseSmall Antique 1/2 Gallon Blue Decorated Stoneware Jug / Western PaAntique Stoneware: Jug W/ Cobalt Bird, 2g, Att. Fulper, Flemington Nj, C1890, Nr18th C Delft Hand Painted ' Galleon Under Sail Tile *30Minnesota Stoneware Company, Red Wing Minnesota 4g Churn, August SandbergLarge Vintage Seated Native American Pottery Figures Vintage 1932 Roseville Art Pottery Blackberry Vase #568-4 Antique ExcellentRoth Keramik Vintage 70s German Space Age Modernist Fat Lava Blue 308 Ball Vase 1991 Rare Emma Bridgewater Pottery Motto/moth 21.5cm (8 1/2") Plate - BedalesLarge William Moorcroft Macintyre ``florian Ware`` Poppy Vase C.1900 RareGreg Shooner 2000 Deer And Tulip Decorated Redware Lamp Rookwood Pottery Vase, Artist Sara Sax, 1908, #1652Antique 19th C Stoneware 2gal Crock W/ Large Cobalt Blue Tulip Whites Utica Ny Stoneware Jug, 2 Gal. Evan R Jones Pittston Pa, 1880, Cobalt Floral DesignC.1910 Art Nouveau Jugendstil Schafer & Vater Trinket Tray Or Wall Plaque~no Rsv