Showing 613     Search within results:
Kuntz Waterloo Ontario Antique Bohemian Stein Collection C.1890Antique Solid Sterling Silver George Iii Pint Mug Tankard Newcastle 1805Antique Villeroy & Boch Mettlach Stein Tankard Hops 1222 Germany ColorfulFine Quality George I Silver Repousse Pint Mug Tankard 420 Grams London 1721Antique Ornate Georgian Solid Silver Decorated Tankard, 328g, C.h, London 1731Stunning Large Antique Georgian 1811 Solid Silver One Pint Tankard Eliz MorleyRare Antique Solid Sterling Silver George Iii Pint Mug Tankard London 17881988 Texas Renaissance Festival Dragon's Quest Limited Edition 7" Stein, RaisedOriginal Listed Artist William Sommer Color Drawing Of German Maid & Beer SteinRare Antique Mettlach 1/2l Beer Stein Geschutzt 2029 Mit Gott Fur Kaiser ReichSchultz And Dooley 50th Anniversary Collectors SteinAntique Solid Sterling Silver George Ii Christening Cup Mug Tankard London 1749Fine Antique German Mettlach Heinrich Schlitt Frogs Stein Fine, Solid Silver Pint Tankard, 1928, 381gmSuperb Large Heavy 427g English Antique 1945 Solid Sterling Silver Pint TankardMettlach Wedding Stein18c Oriental Chinese Relief Moulded White Glazed Anhua Decorated Tankard CupAntique 19c Mary Gregory Large Cavalier W Horse Green Bohemian Art Glass Stein#1 - Antique Solid Silver Indian Tankard Mug - Kutch C1880#2 - Antique Solid Silver Indian Tankard Mug - Kutch C1870Kuntz Park Brewery Waterloo Ontario Vintage Stein Lithopane Beer Mug Rare Coronation Silver Tankard- Edward Viii- Birmingham 1936 - Great CollectibleQuality Rare Chinese Export Solid Silver Dragon Mug Tankard By Wang Hing - 123gJames Avery Sterling Silver Retired Beer Stein Charm Rare Htf Vintage, Victorian Solid Silve Pint Tankard, 1883, 239gmRare Original 18th C Wrought Iron Tavern Mug Revolutionary War Era Stein NrQuality, Solid Silver Tankard, 1931, 307gmAntique German Regimental Beer Stein Feld.art Reg.no.46 1903-05 Reservist Brandt1/2 Liter Pewter Stein Nuremburg Non MettlachVintage 20s 30s Usa Murk Stein Parlor Guitar Slot Head Relic Project Lg2 Lg3 NrMettlach 1/2 L Antique Beer Stein 29-35' Bowling Scene #2959 Good Shape!Vintage Germany Mettlach Stein #2807 Villeroy Boch Pewter Inlay LidRussian Solid Silver Tankard Shot Cup Niello Gilded Ornate Style Stunning 84Mettlach Beer Stein Tankard 2939 Black Forest Women Artist F. Quidenus Date 19043 Miniature Brewery Beer Steins - Excellent Quality!A Fine Westerwald Saltglazed Stoneware Tankard With Pewter Lid, Circa 1690Kuebeler Stang Brewing Co Stein Sandusky OhAntique 18th C. William Will, Philadelphia, Pewter Tankard Tavern Pot Antique Mettlach Villeroy & Boch 1/2l Beer Stein Bier 1909 & 1178 GeschutztVintage Rumph Pottery Stone Throwing Ogre Drinking Tankard With Nude Lady Miniature- Free Shipping-3 Sterling Items- Cake Plate,wine Glass & Open TankardVintage Antique German Beer Stein Frankfurt 1908Chinese Export Porcelain Canton Large Stein Tankard2 Superb & Very Colorful German Military Steins, Lithopane BottomsVery Rare- Bird Of Prey Stein "osprey" Lidded Stein Made In Germany Cs2121/2 Liter #32 Mettlach Stein Excellent ConditionBlue To Clear Cut Etched Glass Beer Stein Mug Hawk & Rabbit Signed W R RosenthalRare Belleek Willets Grapes Leaves Handle Huge Tankard Stein Hand PaintedAntique German Musical Beer Stein, Scene Decorated, Thorens, Kleiner Waltzer 2 Budweiser Christmas Steins 1981 Cs 50 Snowy Woodlands Birch Tree CeramarteVilleroy & Boch Mettlach Geschutzt German Stein 1l Mold#1526 "the Hunter" Lovely Antique Solid Silver Christening Mug Tankard Hallmarked 1913 Sterling NrAntique German Porcelain Beer Stein With Student Crest & Lithopane Pewter LidBlizzard Employee Limited Edition 2 Year Stein Blizzcon Warcraft Wow - NibCirca 1925 Solid Silver Half Pint Tankard Mug - C S Harris & Sons Ltd22" Tall Old Vintage Stoneware Stein Germany Mono " Kb" # 1017 Cobalt Stein Antique English George Iii Solid Silver Tankard London 1813 Wallis & HayneMettlach Stein W/ Halloween Boy1700s Antique Handled Tankard Large Wooden 1 Piece Noggin Treen Original HandmadFantasy Castle Mettlach #167a Plate/wall Hanging Villeroy And Boch 10" Vintage German Stein Castle TopAnheuser-busch Safety SteinsMettlach Stein Moon Village Man10 Vtg Italy Zinn 95% Pewter Mini Ornated Goebel Lid Stein Museum Collection Man On Bicycle Design Ceramic Beer Stein Pewter Lid Hand Painted Vintage1/2l Hanke Beer Stein 1534 - Rank BlasphemyDc Firestorm #1 1978 Pgx 9.6 Nm+ Wp Like Cgc 1st App Key Issue Raymond/steinVintage Thewalt German Lidded Hand Painted Beer Stein 9 1/2" TallAntique Card Players Suited German Beer Stein Mettlach Beer Stein Tankard 2640 Barmaid Drinker F. Quidenus Date 1911 Rare