Showing 319     Search within results:
Large 1746 Georgian Sterling Silver Lidded Ale Tankard Stein Mug Richard BayleyAntique 2l Mettlach Gambrinus Rex German Beer Stein Schlitt 2107 Villeroy & BochExquisite Guerin Limoges Porcelain Tankard Hand Painted Roses Gold Gilt SignedStein Bros Iroquois Club Rye Whiskey Bottle Chicago Illinois Il 1890’s Labeled Important Victorian Silver Cup Mug Tankard 1868 Hallmarked Sterling London NrRare Adolph Diesinger Character Stein 704 B Baseball Player/spieler Ca.1890Superb Heavy English Antique B1940 Solid Sterling Silver 1/2 Half Pint TankardA Good Quality Vintage Sterling Silver 3/4 Pint Tankard Birmingham 1939Stein World 12327 Alyssa Console TableA Lovely Antique Sterling Silver Tankard By Hilliard & Thomason - Birm 1902Antique Blue & White Transferware - Willow Pattern - Pearlware Quart TankardSuperb Rare London George Ii Solid Silver Pint Tankard / Mug- Gurney & Cook 1753Unique Blizzard Stein - World Of Warcraft Diablo StarcraftAnheuser Busch Bicentennial Lidded Stein By CeramarteSuperb Quality Sterling Silver Pint Tankard 430 Grams Charles Stuart Harris 1919Bizzare Gesetzlich Geschutzt Klapperstorch Musterlager Beer Stein Mettlach GeschMartin Pauson Beer Stein Munchen 1/2l. Incised Munich Child Nice! NrFine R S Prussia Tankard Icicle Mold Exceptional 14" Antique Sterling Silver George Ii Bellied Tankard Mettlach Beer Stein 2095 Romans Meeting Germans Large 2.5 Liter Nice!Rare Ca. 1885 Merkelbach & Wick Gen. Helmuth Von Moltke Lidded Character SteinSuperb Bayern Cut Glass & Pewter Drinking Tankard With Deer Design - Hj S59Rare 1900s Robert Portner Brewing Beer Stein Tavern Trove Alexandria Virginia1981 Budweiser Clydesdale Snowy Woodlands Holiday Stein Cs50 Ceramarte BrazilAntique German Regimental Beer Stein With Lithopane Base !!!Willets American Belleek Artist Signed Hand Painted Porcelain Mug TankardKochel-brau Munchen Stoneware Advertising Beer Stein Pewter Lid Circa 1900 1905Estate Fresh Schuco Wind Up Metal Toy Boy With Beer Stein Vintage With KeyClassic Abp Cut Glass Tankard, Ca. 1900, 12 Inches, Fine Condition, 8 Pounds! Wwi War I Royal Sussex Regiment Silver Plate Tankard Goldsmiths Silversmiths CoErzgebirgische Wood German Incense Smoker Bartender W Beer Stein ~ NutcrackerCeramarte 1980 Budweiser Lot 8 Stein Holiday 1st Series Cs19 ChristmasSerindia - Detailed Report Of Explorations In Central Asia - Aurel SteinAntique Sterling Silver & Glass Figural Stag Head Medallion Beer Mug Tankard Rare! 1946 Fox Head 400 Beer Stein Pub Bar Saloon Sign Light W/ Bottle 17" Free1981 Budweiser Clydesdale Snowy Woodlands Holiday Stein Cs50 Ceramarte BrazilRare Budweiser Cs22 Centennial Stein With A Cs4 Body "beautiful Body"- CeramarteBudweiser Bud Man Beer Stein Circa 19761981 Budweiser Holiday Christmas Stein Snowy Woodlands Cs50 RareWundersch1980 Budweiser Holiday Beer Stein Christmas Mug Cs19 First One In Annual Series1909 Villeroy Boch Mettlach Occupational Carpenter Lidded Beer Stein 4/10Pickard China Poinsettia Tankard Artist Signed By Tolley Hand PaintedSteinbock Hochhubwagen Deichselstapler Ameise Elektrohubwagen StaplerGeorge Iii Silver Hallmarked London 1777 Embossed Tankard 1967 German Lidded Beer Stein 4th Armored Div Tank Battalion Vietnam LithopaneAntique Vintage Beer Stein Mug German Vulcrot And Boch1980 Budweiser Holiday Stein Christmas Mug Cs19 First Stein In HolidaycollectionHarley Davidson 80th Anniversary Beer Stein 1983 Eagle Head Pewter Lid Thewalt.25 Liter Etched Mettlach Stein # 1972 "the Four Seasons" W Inlaid LidVintage Anheuser-busch / Budweiser Bevo Mill Stein - A Georgian Silver Lidded Tankard.Reinhold Hanke .5l Stein #1144Vintage Budweiser Clydesdale Holiday Stein Mug Ceramarte 1980Budweiser/ceramarte Cs-19a 1981 Brown Grass Clydesdales Stein RareRare Large Hamm's Beer Bear Athlete Football Lidded Stein, 10 1/2-inches High Antique German Mettlach No. 2029 Military Target Shooting 1/2 L Lidded Stein Nr1981 Budweiser Holiday Stein "snow Covered Birch Trees" Beer Stein1981 Budweiser Clydesdale Snowy Woodlands Holiday Stein Cs50 Ceramarte BrazilJoe Camel Collection, Zippo , Ashtray, Poker Chips,stein,matches,shot Glass,tin,1981 Budweiser Holiday Stein Snowy Woodlands Cs50Antique Art Nouveau Jugendstil German Beer Stein #450 Karl Goerig Bierkrug C1900Budweiser Steins 1980Antique Budweiser Ceramarte Champion Clydesdales Vintage Beer Mug Stein St LouisHarley SteinOld Big Mug Stein German Reserve Regimental Beer Originale German Reserve1800 S Tankard 522 Lcc Pewter Bronze Pint Beer Stein Mug HallmarkedStar Trek Collector Tankard Mug/stein Franklin Mint Ncc 17011980 Budweiser Clydesdale Holiday Stein Cs19 Ceramarte Brazil 1st In Series1981 Budweiser Holiday Stein Rare "snow Covered Birch Trees" Anheuser Busch