Antique Limoges China and Porcelain

Showing 142     Search within results:
5-pc Place Setting Haviland Limoges Schleiger 319 Pink Drop Rose Wreath Swag Antique Elite Limoges Cabbage Rose Garlands Gold Gilt Porcelain Tea Coffee PotHaviland Limoges Presidential Drop Pink Rose Porcelain Cup And Saucer Gold TrimElite Limoges Porcelain Tea Set Tray Teapot Cup & Saucer Bawo Dotter French GoldHaviland Limoges Gold Trim Pink Roses Blue Florals Chocolate Pot6 Limoges France Hand Painted Porcelain Butterfly Pot De Creme Cup W Lids & TrayHaviland & Co. Limoges France Chocolate Cups & Saucers Double Gold & Rose SwagsHaviland Limoges Morning Glory Pink & Pale Blue Floral 4 Cups & SaucersLarge Lot 31 Vintage Limoges France Porcelain Miniature Dolls House FurnitureAntique Jean Pouyat Limoges France Jpl Painted Porcelain Floral Berry Pitcher NrSigned Limoges Art Nouveau Baltimore Rose Dresser Tray W.g. France Ca.1891-1932 Haviland Limoges Platter Pair Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Haviland Limoges Creamer And Sugar With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Haviland Limoges France Pink Rose Hand Painted Porcelain Demitasse Cup & SaucerHaviland Limoges 8 Tea Cups N Saucers With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Haviland Limoges 8 Dinner Plates With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…France Limoges Hand Painted Pein Main Purse Bag Shape Trinket Box Finest Raynaud Limoges French Cup And Saucer - Marie Antoinette Pattern119 Pcs Haviland Limoges France Schleiger 270 Dinnerware Double Gold Floral SwagHaviland Limoges Three-piece Butter Dish With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Bernardaud Frivole Porcelain Serving Tray, Limoges France, Gold HandlesHaviland Limoges 8 Coffee Cups N Saucers With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Most Gorgeous Set 8 Victorian Elite Limoges Hand Painted Flowers Cabinet PlatesHaviland Limoges Schleiger Roses, Ribbons And Gold Cip And SaucerSet Of 6 Charles Ahrenfeldt Limoges France Dinner Plates Gold Borders Roses Haviland Limoges Hair Pin Dish Bowl Pair Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Pouyat Limoges Set 6 Handpainted Floral Plates Gold RimmedT&v Limoges Porcelain Punch Bowl Base William Guerin Limoges France China 11" Dinner Plates With Gold Gilt Trim Lot/6Limoges Serving Dish / Platter - Hand Painted In France W/ Gold Gilded Handles8 Antique Jean Pouyat Limoges Hand Painted & Signed Seashell PlatesHaviland Limoges 12" Platter, Sch 72Beautiful B&h Limoges Cobalt Raised Gold Hand Painted Grapes Plate By RogetLovely Haviland Limoges Double Gold, Bows, Garlands & Floral Ring Tray, 9 3/8"Haviland Limoges Schleiger 98 Red Clover Ranson Blank Round Covered Serving BowlHaviland Limoges Plate Set 10 Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Vintage Haviland Limoges China Schleiger Pattern 1131 Creamer & Sugar BowlHaviland Limoges Drop Pink Rose Green Border Plate Schleiger 65dTheodore Haviland Limoges 9.5 Schleiger Dinner Plate. Gold, Bows And RosesLovely Haviland Limoges Double Gold, Bows, Garlands & Floral Ring Tray, 11 7/8"Gorgeous Antique B&h Limoges Platter / Tray ^ Green + Lavish Gold & MedallionHaviland Limoges Bread Plate Set 10 Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Limoges France Tea Set, Mandavy De Mavaleix, Teapot W/ 5 Cups & SaucersAntique Jp Limoges France Cup And Saucer Plate Roses Bows Baskets Forget Me NotHaviland Limoges China - Carette - 19 Dinner/salad/bread Plates, 4 Cups/saucersAntique Gda Limoges France Covered Condensed Milk Container Pink Roses & GoldAntique Elite Limoges France Ruffled Fancy Footed Bowl Enameled Poppies GoldAntique Limoges Theodorehaviland Rose Soup Tureen Scalloped Edges W/gold Trim. BHaviland Limoges Bouillon Cup And Saucer, Sch 72 #2Haviland Limoges Bouillon Cup And Saucer, Sch 72Limoges Chocolate Pot Sweet Pink Flowers Gilded Gold Trim Flower Finial C1891Theodore Haviland Limoges Set Of 10 Dessert Plates Scrolls Pink Trailing FlowersHaviland Limoges Schleiger #72 Double Gold Scalloped Footed Ramekin W/saucerSuperb And Unusual 1897 T&v Limoges Artist Signed Gilded Serving Dish, BowlVenice T&v Limoges France Creamer & Sugar Bowl W/ Lid - Hand Painted And SignedRaynaud Cristobal Alberto Pinto Limoges France Ap Plates Plate Baby BlueHaviland Limoges Serving Tureen W Lid With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Haviland Limoges Serving Platter With Pink Roses Gold Swag And Blue Fl…Blakeman & Henderson Limoges France Handled Dish Or Nappy Hand PaintedAntique Elite Works Limoges China Master Salt & Salts Set ^ Pink Rose GarlandsHavland Limoges Pink & Pale Blue Morning Glory Pattern Sugar BowlLimoges Haviland France Tarascon Chocolate Pot & Sugar Bowl Estate Find NrLimoges Hand Painted Pink Roses Gilded Gold Handle Basket Five Antique Haviland Limoges Desert/salad Plates, Schleiger 72 Haviland Limoges Sch. 9 Marseille All White Celery Serving DishHaviland Limoges Sch. 9 Marseille All White Rectangular Serving TrayAntique Limoges Ch Field Haviland 3 Dinner Plates VioletsHp Antique Limoges ? Trinket Jar / Box ^ Signed ^ Ornate Gold Handle & Daisies4 Antique French Limoges Porcelain Plates Swags Roses Flowers Gilt Trim * PouyatB & C Limoges L. Bernardaud & Co Set Of 8 Plates 6,5 Inch