Showing 105     Search within results:
Dc Comics Bat- Man # 76 Key Issue Penguin Story In High Grade ConditionVintage World's Finest March April 1948 No. 33 Superman Batman Comic Book Rare!Harley Quinn Poison Ivy Girls Night Out Dc Collector's Plate Batman Animated WbBatman The Dark Knight Returns 1 2 3 4 Set Frank Miller 1986 Dc ComicsBatman #608 (2002) Cgc Graded 9.8 ~ Jim Lee Cover ~ Jeph Loeb Story ~ CatwomanDc Comics New 52's Batman '66 1-16, 18 & The Lost Episode Vf-nmBatman The Killing Joke 1st Printing Dc Comics 1988 NmBatman: The Killing Joke, Vf/nm, First Printing, Cgc WorthyDc Direct Dc Comics Batman Black And White Batman Arkham Asylum 4451/5000Detective Comics #474 Oww Vf/nm (9.0) Dc Comics 1st Appearance Deadshot BatmanBatman Adventures 12 - 1st Harley Quinn - See DescriptionBatman #426-429, "a Death In The Family", Death Of Jason Todd, UncertifiedDetective Comics #65 2.5 G+ 1942 Dc Batman Simon & Kirby 1st Boy Commandos Cover1983 Dc Comic Book Batman Volume 1 Issue 357 Killer Croc 1st Issue Must See! WowBatman #251 (sep 1973, Dc)Rare Dc Batman No # 251 Sept 1973 The Joker's Back In Town Comic Book Neil AdamsBatman #251 Fn/fn- First Bronze Age Joker;suicide Squad;neal Adams Art;gothamBatman 0 Blank Original Billy Tucci SketchBatman And Batgirl By Gardenio Lima - Ed Benes StudioBatman, The Killing Joke, 1988, 1st Print, Green Lettering, Alan Moore, MintBatman And Robin #0 Cgc 9.8 Signed By Peter Tomasi Batman Incorporated #0 Ss Cgc 9.8 Signed By Chris Burnham New 52New 52 Batman #1 1st Print 2011 NmBatman Dark Knight Rises John Blake W/ Bat-signal 1/6 Scale Figure Hot ToysBatman Adventures #12 1st Appearance Of Harley Quinn Suicide Squad Nm Batgirl DcBatman #40 Cgc 9.8 Kubert 1:25 Variant Death Of Batman & Joker 1st Print Nm+/mtBatman #426 Cgc 9.8 Ss White Signed By Mike Mignola Death In The Family Part 1Detective Comics 359 Gd/vg 3.0 1st Batgirl Batman Large ScansDetective Comics #359 Silver Age Batman 1st New Batgirl Huge Key Wow Solid Vg/fBatman The Dark Knight Returns (1986 Dc) 1st Printing Hardcover Hc 1 Miller RareDetective Comics 400 Fn+ 6.5 1st Man-bat Adams Art Batman Large ScansBatman The Killing Joke 1st Print Joker Hot Key Nm- Gem WowThe New 52 Batman #1 (2011) Cgc 9.0 Snyder & Capullo [1st Printing]Batman #40 (2015) Cgc 9.8 Kubert Variant **"death" Of Batman & Joker**Batman #171 Silver Age 1st Silver Age Riddler Nice Huge Key WowBatman The Killing Joke (1988) - 1st Edition, 1st Print Embossed Green Ink Ver.Batman & Robin "secrets Of The Batcave"full Color Lithograph By Dick Sprang 1995Sideshow Green Wirh Envy Poison Ivy Premium Format Figure Polystone 1/4 BatmanBatman 404-407 Set Sharp! Year One! Frank Miller, David Mazzucchelli (set# 5360)Batman 404-407 Set Sharp! Year One! Frank Miller, David Mazzucchelli (set# 5361)Batman Harley Quinn Cgc 9.8Dc Comic Batman Arkham Asylum Action Figure 4-pack Joker,harley Quinn,scarecrow+Batman New 52 #1 1st Print Cgc Ss 9.8 Signed By Greg Capullo Scott SnyderBatman: The Dark Knight #2 (1986, Dc) - 9.8 Graded Pgx Like Cgc! No Reserve!!Batman I, Joker Page 44 1998 Bob Hall Dc ElseworldsSdcc 2014 Exclusive Batman 75th Anniversary Batman By Bob KaneDc & Marvel Present Batman Vs The Incredible Hulk - 1981 - Vf/nmSketch Batman - Lee BermejoBatman: Harley Quinn Comic 1st Printing (oct 1999, Dc) Nm - Dcu OriginOriginal Art Batman 550 Kelley Jones J H Williams Iii Mick Gray John Beatty 1998Batman #357 Cgc 9.4 Dc Comics 1983 1st Full App. Of Killer CrocBatman New 52 1-42 Scott Snyder Full Run Complete Collection Plus ExtrasBatman Detective Comics #359 Cgc 5.0 Dc Comics 1967 Origin & 1st App. Of BatgirlBatman #183 Cgc 9.0 Dc Comics 1966 2nd Appearance Of Poison IvyBatman #608 Second Printing Cgc 9.6 White Pages Dc Comics Poison Ivy App Jim LeeBatman #656 Cgc 9.8 White Pages Dc Comics 2006 1st Full App. Of DamianBatman #1 Cgc 9.8 White Pages Dc Comics 2011 Greg Capullo CoverBatman Detective Comics #880 Dc 1st Print Joker By Scott Snyder Jock Vf/nmBatman #138 Cgc 7.0 {10 Cents Cover Price} - Looks Much Better Than Cgc Grade!!!Batman #150 Cgc 7.0 {batwoman App.} - Looks Much Better Than Cgc Grade!!!Batman 105 2nd Batwoman AppearanceAmazing Comic Con '15 Dc Variants:batman #41/harley Quinn #17/suicide Squad #9 The Batman Adventures #12 - Cgc Certified 9.2 (sep 1993, Dc) - 1st Harley QuinnThe Batman Adventures #12 (sep 1993, Dc)Sideshow Batman 1/6 ScaleSigned Original Batman Art Sketch ~dick GiordanoBatman #227 (dec 1970, Dc)4x Dc Direct 13'' Deluxe Figures Batman Two Face Lex Luthor Martian ManhunterHarley Quinn 1st Appearance Batman Adventures 12 Nt Deadpool Batman Joker Dc Comics Batman A Death In The Family #1-4