Showing 133     Search within results:
Mattel Shootin Shell Fanner Holster Orginal Box And Shells Vintage Lasso'em Bill Cast Iron Guns Rare Original Toy1950s Hopalong Cassidy Cap Gun & Holster SetSet/2 Very Rare G. Schmidt Davy Crockett 1955 Diecast Toy Cap Gun Pistols ChromeNichols Detective Pistol Toy. Very Rare & Hard To Find Cast Iron Kilgore Big Horn Roy Rogers Toy Cap GunMattel " Winchester Saddle Gun " Vtg 1960's 33" Cap Rifle *original Box *workingRare 50's Ornate Classy Leather Roy Rogers Cowboy Dbl Gun Revolver Holster Vgc2 Mattel Shootin Shell Fanners (working) W/ Leather Mattel Double Holster + MoreCast Iron Cap Gun 1879 Mint Unfired Perfect Patina Three Star*** Low ReserveHubley Colt 45 Cap Gun With Original Box & Bullets Rare Vintage Kilgore "champion" Fasr Draw Single Holster Set1940s Usmc Leather Holster Set W/ Capgun U.s. Army 45Vintage 1950s 13" Nichols Mustang 500 Toy Cap Gun Diecast Pistol Western CowboyRoy Rogers Cap Gun Holster King Of The Cowboys Rare Vintage ToyMattel 1962 " Tommy Burst * Guerrilla Gun " Toy Machine Cap Gun *ex Working CondJohnny Eagle Lieutenant Rifle With Clip And 3 Rifle BulletsNichols Vtg 1958 " Stallion 41- 40 " Dc Nickel Finish Cap Gun 6 Toy Cartridges Vintage Nichols Blue/gray Mustang 500 Cap GunRare 2 -hubley Colt 45 Vintage Cap Gun - Revolver Six Shooter Cap Guns HolsterTopper Johnny Eagle Lieutenant Pistol W/case, Clip, 6 Bullets & Instructions50'stoy Leslie Henry Gene Autry 44 Cap Gun Pistol, Spurs, Leather Cowboy Holster1957-62 Set/2 Leslie Henry Wagon Train Dc Toy Cap Gun Pistols & Dbl Holster GcRare 1950's Gunslinger Style Wild Bill Hickok Holster & Lh Hickok Cap Pistol ToyVintage Hubley Toy Cap Gun Colt 45 Pistol 1950's Rotating Cylinder Gold WashRare Vintage 1949 Daisy Little Beaver Buffalo Cork Pop Gun In Original PackageJohnny Eagle Lieutenant Topper Bullets Toy Pistol W/ Case, Clip & Bullets!Steven's 49-er Cap Gun From The 1940'sLarge Hubley Cowboy Revolver Six Shooter Cap Gun Colt 45 Vintage All Works2 Rare Vintage Western Haig Pistol Toy Cap Gun + Instrustion Book'sBulls Eye Toy PistolJohnny Eagle Lieutenant Pistol & 3 Bullets Hubley 1950's Vtg " Cowboy " Dc Nickel Rev Cylinder Cap Gun *ex Overall Cd *niceNichols Pasadena *stallion 38 Vtg 1950's Dc Nickel Cap Gun Ex Unfired Working CdVintage Nichols Stallion 38-six Shooter Toy Cap Gun/pistol With CartridgesMattel Shootin' Shell - 6 Cartridges- For .38 Snub Nose Cap GunNichols 1961 " Derringer " Die Cast Cap Gun W One (1) Nichols Three Piece BulletVintage Hubley Pr Texan Jr Cap Guns Original Holster With Jewels Steer Head GripHubley Texan Jr Revolver Six Shooter Cap Gun Vintage All Parts Works Maco Plastic Toy Gun Invader Combination 1960s #333 " No Reserve"Toy Cap Pistol/gun-lot Of 3 Leather Holsters-hopalong Cassidy-1950s-htctKenton Gene Autry Cast Iron Cap Gun Nm/mint Conditon!Vintage Miniature 4 Cap Gun DisplayVintage Original Nichols Toy Stallion Mark 2 45 Cap Pistol W/ Ammo% Cap Grenade Set Of 15 In Original Box Great ConditionHubley Colt 45Early 1950s Nichols Stallion 45 Toy Cap Pistol Nice GunVtg Western Cowboy Cap Gun Rifle Leather Holster Fanner?hubly?roy Roger RareGold Bcm Lone Star Buntline Special Cap GunVintage Je Stevens Pre-war Peace Maker Cap Gun Cast Iron UnusedVintage Hubley Cap Gun And HolsterHubley Sharp Shooter Toy Rifle Cap Gun With Shoulder Strap Working 1950's1958 Mattel Shootin' Shell Fanner Original Box Only !!!! Stock # 608Early 1950s Nichols Stallion 45 Toy Cap Pistol Broke HandleTwo Circa 1930 Cast Iron Cap Guns / Kilgore Mascot / Stevens 25 Jr. "long Bar"Mattel Remington Derringer1867 Belt Buckle Gun, Bullet And InstructionsVintage Mattel Fanner 50 Toy Cap Gun Working 1970'sVintage 60's Mattel Fanner 50 Cap GunKilgore Old West Play Set Cap Gun And HolstersMarx 1960,s Army Holster, Belt, Army .45,ammo And Grenade1959 Mattel Remington Derringer 1867 Belt Buckle, Cap Gun And Original BeltMattel Vtg Shootin' Shell Fanner & Ss Snub Nose 38 + 5 Shootin' Shells + 7 TipsVintage 1950s Nos Classy Cap Gun Roy Rodgers Model UnusedVintage Kenton " Dixie Jr " Blue Enamel Finish 5.5" Ci Cap Gun **great ConditionHubley Remington.36 Cap Gun, With Holster , Western Vintage, 19601958 Mattel Toy Gun Bullets Winchester Rifle Fanner 50 Shootin Shell Pistol Nip Vtg 1950-55 Stevens " Cowboy King " Dc Chrome Finish Cap Gun W Original Hang BagVintage Toy Cap Gun Flintlock Rifle Parris Mfg. Co. 52" Long WoodVintage "wanted Dead Or Alive" Laig Cap Gun MarxVintage Daisy Model 660 Toy Gun Pop Gun Ricochet Old Rogers Ark