Showing 259     Search within results:
French Enamel Vesta Case Matchsafe Lady Victorian Antique Brass Box 1900Rare! Antique Cast Iron Salesman Sample Kernerator Furnace Stove Match HolderJapanese Samurai Warriors Vesta Case Original Antique Metal Matchsafe Match BoxArts & Crafts Antique Brass Gothic Casket Desktop Table Vesta Case Match BoxNice Antique Japanese Figural Monkey Vesta Case Matchsafe Vintage SmokingStylish Antique French Vesta Case Solid Silver Art Nouveau Ribbed Matchsafe BoxAntique 2 Book Matches One Cent 1¢ Wood Vending Machine Dispenser Ottumwa Ia Yqz1905 Samuel Levi English Sterling Silver Hallmarked Vesta Case.Rare Antique Black Americana Figure Tobacco And Match Holder W Inserts #3741Nice Clean Uncommon Antique 1905 Solid Sterling Silver Circular Vesta Match CaseEf Johnson Viking Kw Match Box With Coupler -- Mint ConditionAntique Silver & Gold Damascened Cigarettes Case & Vesta Case C1935Old Schmidt's City Club Beer Tin Wall Match Safe Holder Metal St. Paul Vintage Antique Silver Vesta Case Birmingham 1893 Ref 184/4Vintage Celluloid Advertising Vesta Match Box CaseAntique Stoneware: White's Utica, Ny Tavern Set: Tankard Mug Pair & Match HolderAntique - Pocket Match Safe - Sterling Silver - Seahorse DesignMatch Attax 2016/2017 Full Box = 50 Packs = 450 Cards | 16/17 2016/17 Football Antique White's Utica Ny Blue Decorated Stoneware Matchsafe Match Holder StrikerRare Civil War Era Soldier's 2 3/4" Brass Screw Top Match Holder - ExcLarge Solid Silver Vintage Vesta Case Antique Advertising Riverside Cattle Ranch Ashland Nebraska Match Safe Holder #9Antique Advertising Queen Caroline Segars (cigars) Match Safe Holder #8Antique Advertising Pool Room Barber Shop Allentown Pa Match Safe Holder #6Superb 19thc Black Forest Oak Carving With Rabbit Beside Tree Stump Match HolderVintage De Laval Cream Separator Souvenir Match Safe Tin Litho Advertising BoxAntique Silver Vesta Case Birmingham 1910 Ref 184/31900s Ornate Nouveau Gilbert Sterling Native American Indian Matchsafe VestaVintage Sterling Silver Art Nouveau Repousse Match Safe - Vesta - Holder 9.1 GrAntique Advertising Brunswick Balke Collender Bbc Co Match Safe Holder #22Quidditch Match Harry Potter 2005 Hallmark Ornament New In Box Never Used Antique Tobacciana Sterling Silver "rcm" Match Safe HolderEarly Reel Oiler Pat.1896 & Marbles Match Safe Pat.1900 N/r See Photos!Antique Silver Vesta Case Birmingham 1902 Ref 186/1Early 20thc Cohen & Charles Real Silver Vesta Case: Hallmarked Chester 19181893 **very Rare**chicago Worlds Fair Postcard Match Safe~columbian ExpositionOriginal Irish Soldier & Clover Leaf Designed Silver Vesta CaseAntique Advertising Maloney Pool Room Columbus Neb Nude Match Safe Holder #11Victorian Sterling Silver Engine Turned And Engraved Vesta Case Chester 1895Sterling Silver Awesome Antique Engravable Wooden Match Box Holder Fun FindSterling Silver Match Safe Vesta Case W/ Garnets & SaphiresVintage Ritz Paris New York Lighter With Wood Match & Cigarette Holder.music BoxEarly 20thc Ceresota Flour Tin Litho Advertising Match HolderAntique 1899 'p & S' Ornate Frilled Edge Engraved Floral Design Vesta Case - 22gAntique Brass Fish Match Safe Holder Strike Vesta CaseAntique Gold Seal Champagne Tin Litho Match Box Holder/ashtray Shonk Co. C1910Minneapolis,minn.carl L.stewart Lumber Co.celluloid Wrap Match SafeAntique Advertising Reading Pool Parlor Match Safe Holder #5 S. Kirk & Son Repousse Sterling Silver Match Box Holder Matches MatchboxAntique, 1901 Sterling Silver Match Safe. Victorian Silver Highly Detailed.Antique Meiji Japanese Geisha Or Chinese Yiji With Cockerels Brass Vesta CaseUnusual Vesta Matchbox Holder With Pointer Dial Hm Birmingham 1907Antique Solid Silver Hm1903 Match Box Holder Cover Vesta Striker Safe Edwardian1911 Colt Match Barrel, 45acp Gov Ramped Bull Barrel, Briley - Box Lot 104Solid Silver Art Deco Matchbox Cover Vesta CaseAntique 1907 Rolason Brothers Solid Silver Engraved Swirl Design Vesta Case- 25g1922 Match Safe "richelieu Automobiles" Gas Oil Sign,criss Craft,blimp,bi Plane1902 Antique Sterling Silver Vesta Case BirminghamAntique 1900 'a.m.b' Solid Silver Ornate Swirl & Shield Design Vesta Case - 15gAntique Solid Silver Vesta Case Turnbull Bros 1910Victorian Gilded Dip Universal Pen Nibs Tin Box Leonardt Miniature Book VestaMichael Kors Iphone 6 Snap On Case Rhinestone Crystal Match Ur Bag Logo Nib GiftEdwardian London Assayed Silver Match Box Date 1901Rare Antique Metropolitan Cigar Manufactury Match Safe In Shape Of Cigar BoxLot Of 6 Vintage Skull Match Holder Japan Nodder Skeleton AshtrayAntique Advertising Brunswick Balke Collender Co Match Safe Holder #17Rare Antique Solid Silver Novelty Compass Vesta Case Matchstrike Birmingham 1923Bronze Match Holder Of Dachshund French, Or AustrianAntique Advertising Cigar Makers Union Keystone Bar Match Safe Holder #1Victorian Hallmarked Silver Birmingham 1881 Vesta Case Leaf Decoration